KONST / Litografier / Färglitografi 14808128
nr 1480 8128
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 7/20, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 58x42 cm, yttermått inklusive ram: 78x56 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:08:32
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas